Salon ve Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır ?
17 / Aug 2017

Salon ve Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır ?

Salon dekorasyonu aksesuar uygulamaları çoğu insanın özenle takip ettiği dekorasyon ürünlerinden oluşmaktadır. Bunun sebebi salonumuzdaki aksesuarların hem çok daha fazla göz önünde olması hem de toplam ev dekorasyonuna daha büyük oranda katkı sağlayacak olmasıdır.

Siz de salon dekorasyonu aksesuarları ile salonunuza farklı bir hava katmak istiyorsanız yazımızı okumanızı öneririz.

Salon dekorasyonu aksesuar uygulamalarında vazolar ayrı bir yere sahiptir. Hangi mobilya türünü salonunuz için seçmiş olursanız olun mutlaka size uygun bir vazo çeşidi bulunacaktır. Bu vazo çeşitleri sayesinde hem estetik bir alana sahip olursunuz hem de diğer eşyalarınız ile uyumlu kombin sağlamış olursunuz.

Salon dekorasyonu seçiminde kullanacağınız vazoların rengini belirlerken çok dikkat çekici sıcak renkler yerine işlemeli ve pastel renklere sahip vazolar, bütünlüğü yakalamanız için daha doğru bir seçim olacaktır. Ancak salonunuzun renklerinin vazo tercihinde de doğrudan etkili olduğunu unutmayın.Turuncu Vazo ve Yeşil Yapraklı bitkilerden oluşan salon dekorasyonu aksesuarları

Salon dekorasyonu aksesuar tercihinde size uygun bir biblo mutlaka vardır. Ben salonumda genellikle takım bibloları kullanmaktan hoşlanıyorum. Sebebi de salonuma daha sıcak ve hikâyesi olabilecek bir alan oluşturmasıdır. Siz isterseniz tekli biblolar da kullanabilirsiniz. Biblo seçimindeki zevk tamamen size bağlıdır. Dekoratif hayvan figürlerinden insan biblolarına kadar birçok alternatifinizin olduğunu bilmelisiniz.

Baykuşlar hakkında eski çağlardan süre gelen bir inanış vardır, yunan ve roma mitolojisinde baykuş figürü bilgiyi, belleği ve bilgi sahiplerini koruyucu bir anlam taşır Aynı...

Salon dekorasyonunda kullanılan kuş figürleri

Salon dekorasyonu aksesuarları için bazen kullanacağınız bir çerçeve ve içindeki manevi değeri yüksek bir fotoğraf, salonunuzun bütün havasını değiştirebilir. Bunun için daha çok sehpa üzerine konulan ve etrafı farklı desenlerle süslenmiş çerçeveleri öneriyoruz. Farklı geometrik şekillere sahip çerçeveleri tercih edebileceğiniz gibi isterseniz kalpli ya da taşlı çerçeveler de salon dekorasyonu için şık bir görünüm oluşturacaktır.

Farklı Tarzlar İçin Salon Aksesuarları

Salonuna şıklık katmak isteyenler için şamdan ve mumluklar çok güzel bir alternatiftir. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile hem cam hem de metal şamdan ve mumluk seçenekleriniz oldukça artmış görünüyor. İsterseniz tarzınıza ve salondaki diğer eşyalarınıza uygun düşecekse salon dekorasyonu aksesuarları seçeneklerinden biri olarak camın ve metalin birlikte dizayn edildiği takım halindeki mumlukları da kullanabilirsiniz.

Leave a Comment

* Type Code